img_2712

Nowy salon Triumph w Warszawie już otwarty!

10 października 2016 roku został otwarty pierwszy w Polsce monobrandowy salon motocykli Triumph. Pierwszy firmowy salon nowego dystrybutora w kraju firmy Almot.

Przygotowania do otwarcia salonu firmowego w Warszawie trwały kilka miesięcy, co wpisuje się w rzetelne i przemyślane podejście firmy Almot do rozwoju marki Triumph w Polsce. Salon warszawski jest pierwszym, z wielu jakie powstaną w nowej sieci dealerskiej. Jest wizytówką, przecierającą szlaki, wyposażonym z ściśle ustanowionymi nowymi standardami producenta. W salonie warszawskim odnajdziesz rzetelną i fachową obsługę, gdzie każdy z naszych pracowników posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży, także przy motocyklach Triumph. Pod adresem Jerozolimskie 200, a więc w lokalizacji salonu, mieści się także serwis motocykli, spełniający wszystkie wymogi obsługi serwisowej z Hinckley.

Przygotowania, szkolenia, dostawy motocykli i akcesoriów, komponowanie salonu, odbywało się pod czujnym okiem przedstawicieli producenta, i zgodnie ze wszystkimi nowymi założeniami, jakie Triumph postawił dealerom na całym świecie. Nasz salon spełnia je z nawiązką, a wystrój wnętrza, charakter i klimat, aranżacja i ilość motocykli przeniesie Cię w świat Triumpha, zgodnie z własnymi pragnieniami i marzeniami. Nasz salon ma być miejscem spotkań użytkowników i sympatyków marki, miejscem wymiany poglądów, informacji, emocji i doświadczeń. Kładziemy nacisk na szeroko rozumianą obsługę Klienta, jesteśmy po to by pomagać, wspierać i dbać o relacje z użytkownikami tej wyjątkowej marki, zarówno obecnymi jak i przyszłymi. /AD/